Hakkımızda

BGH Lojistik

2008 yılında kurulan BGH LOJİSTİK LTD.ŞTİ. kurulduğu tarihten itibaren sürekli büyüme ivmesi göstererek faaliyetlerine Uluslararası Denizyolu, Karayolu, Express Minivan, Ağır Nakliye ( Gabari) Yurt içi Taşımacılık, Depolama, Mikro Dağıtım ve Proje bazlı işler olarak devam etmektedir.

  • Kaliteli Hizmet
  • Profesyonel Ekip
  • Kapıdan Kapıya Hizmet
  • Esnek Lojistik Operasyonlar

DEĞERLERİMİZ

Müşteri Odaklılık; “Kazan Kazan” felsefesine uygun olarak müşterinin bugünkü ve gelecekteki beklentilerini algılamak ve karşılamak.

Çalışan Memnuniyeti; Çalışanlarımızın beklentilerini aşarak karşılamak Sosyal İletişimi sağlamak amacıyla; Çalışanlar arasında sosyal paylaşımı arttırmak, karşılıklı saygıyı sağlamak

Takım Ruhu; Sorunları birlikte çözmek ve başarıları paylaşmak

Çevreye Ve Topluma Saygı; Süreçlerimizde toplumun beklentileri ve çevreyi korumaya karşı duyarlı olmak

Güvenilirlik; Paydaşlara verdiğimiz sözleri tutmak, yalan söylememek, etik değerlere uyum sağlamak

İşbirliklerini Geliştirme; Hizmet aldığımız tedarikçi, acente, sivil toplum örgütü, vb. işbirlikleri ile “Kazan Kazan” felsefesine uygun olarak çalışmak ve karşılıklı gelişimi sağlamak

Sorumluluk Alma; Zor işlerde bile, bilgi ve beceri sınırlarını zorlayarak görev almak        

MİSYONUMUZ

Sahip olduğumuz hizmet entegrasyonu ve ulaşım ağı ile müşterilerimize üst düzey kalitede ve hızda hizmet sağlamak, müşteri beklentilerine uygun yenilikçi çözümler sunan, rekabetçi, sürdürülebilir bir lojistik markası olmak.

TEKNOLOJİ

Günün değişen ve gelişen teknolojilerini takip ederek lojistik sektöründe sunduğu hizmetin gerçekleştirilmesinde kullanmak ve globalleşen Dünya ticaretinde hak teknoloji kullanımı ön planda tutmak birincil hedefimizdir.

VİZYONUMUZ

Lojistikte, farklılıklar yaratarak ve sürekli büyüyerek, liderlik konumunu sürdüren bir marka olmak.

HEDEFİMİZ

Devamlı günün Şartlarına uygun değişime açık sürdürülebilir hizmet prensiplerine sahip, lojistik faaliyetlerinde saygın ve güvenilir tercih edilen firma olmak.