Hizmetlerimiz

Havayolu Taşımacılığı

Günümüzde havayolu taşımacılığı karayolu ve deniz yolu gibi diğer taşımacılık seçeneklerine göre çok daha fazla ilgi görüyor. Ayrıca gün geçtikçe havayolu taşımacılık hizmetleri daha da yükselişe geçiyor. Gerçek anlamda hizmete başladığı günden bu yana büyük yol alan sektör, gelişerek büyüyor.

Havayolu taşımacılığında kullanılan araçların hızlı olmasında ötürü kargo taşımacılığı diğer taşımacılık türlerine göre daha kısa sürede gerçekleştiriliyor. Birim ağırlık başına maliyet açısından en yüksek değere sahip olan havayolu taşımacılığı, son yıllarda artan uluslararası rekabet nedeni ile hızlı bir şekilde gelişimini tamamlıyor. Son derece modern havaalanları, son teknolojinin kullanıldığı ürünler ve depolama alanları ile bu taşımacılık hizmeti türü ile havayolu kargo taşımacılığı yaygın bir şekilde tercih ediliyor.

Havayolu Kargo

Taşımacılığı Avantajları

Taşımacılık sektöründe en çok tercih edilen hizmetlerden birisi olan havayolu taşımacılığının olumlu özelliklerinden ve üstünlüklerinden ötürü son yıllarda daha çok tercih edildiği görülüyor. Havayolu kargo hizmetlerinin üstün özellikleri şu şekilde sıralanabilir;

  • Yüksek hız teslim ile taşıma süresini kısaltır
  • Küçük miktardaki taşınacak eşyalar için en güvenli ve uygun taşıma şeklidir
  • Emniyet ve güvenlik en üst düzeye çıkarılmıştır
  • Bu taşımacılıkta kargo sigorta prim ücretleri diğer taşımacılık hizmetlerine oranla daha düşüktür
  • Yükleme ve taşımada daha özenli ve titiz çalışılır
  • Tüm kargo hareketleri planlı ve tarifelidir.
Biz her zaman taşımacılık konusunda ileriye gideriz

Havayolu Taşımacılığı Hakkında Bilgi Almak İçin

İLETİŞİM